Produkcja

produkcja fajerwerkówJesteście producentem. Funkcjonujecie na rynku od lat paru lub znacznie dłużej. Zdobywacie nowe zlecenia, zwiększacie zatrudnienie, przeprowadzacie modernizację maszyn, planujecie rozbudowę. Wasze produkty są znane nie tylko w kraju, macie klientów za granicą, więcej eksportujecie. Rozwijacie się.

Ale… podlegacie sezonowości produkcji, borykacie się z nadmiernymi zapasami. Niepokoi Was wyhamowanie koniunktury i spadek optymizmu popytowego. Martwią Was niestabilne kursy walut. Stale szukacie wykwalifikowanych pracowników.

No i te embarga….

Co zrobić, aby mimo wszystko pomyślne rozwijać firmę? Jaką obrać strategię rozwoju? Jak zwiększać konkurencyjność? Jak planować i zarządzać produkcją, zapasami, dostawami surowców? Jak właściwie konstruować ofertę? Gdzie szukać i jak zatrzymać wykwalifikowanych pracowników? Kto jest odbiorcą waszych produktów? W jaki sposób je sprzedawać, aby zwiększyć przewagę konkurencyjną?

Wasze pytania, nasz problem – badawczy, analityczny, strategiczny, doradczy. Spotkajmy się. Porozmawiajmy. To nic nie kosztuje.