Najlepsza konferencja biznesowa dla Menedżerów

Za nami 3 edycja najlepszej konferencji BizLabu, Mikołaj dla Menedżera.

3. konferencja Mikołaj dla Managera już za nami. 8 grudnia, na Stadionie Wrocław, zebrało się ciekawe i żądne nowych doświadczeń grono managerów z Dolnego Śląska (i nie tylko), aby wysłuchać parę historii o przekraczaniu granic, czyli transgresjach managerów.

Konferencję rozpoczęła Katarzyna Grzempowska, założycielka i prezes firmy Kreator, definiując i systematyzując transgresje oraz zachęcając wszystkich do ich przekraczania, dając za przykład dziecięce doświadczenie Richarda Bransona (Zobacz zwierzenia Richarda Bransona).

Następnie Michał Drożdż, Design and Development Director w firmie Rovese SA, przekonywał, że można i warto pokochać chaos, który często pozytywnie wpływa na nasze wybory i umożliwia przekraczanie wewnętrznych granic.

Po przerwie o granicach, jakie musi przekroczyć biznesmen, aby osiągnąć sukces, w oparciu o własne doświadczenia opowiedział Tomasz Szpikowski, prezes Bergmann Engineering sp. z o.o.

Bartosz Zamirowski, partner zarządzający firmy BizLab, przekonywał, że każdy może osiągnąć managerski szczyt. Wystarczy tylko … pokonać z sukcesem poszczególne małe wzniesienia.

Na koniec, o spojrzeniu artysty na rzeczywistość managera, o rolach, jakie przybiera, aby zarówno aktor, jak i dyrektor teatru spełniali się w 100% opowiadał Konrad Imiela, aktor, reżyser, kompozytor, dyrektor naczelny wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol.

Czy zainspirowaliśmy do przekraczania własnych granic? Czy ktoś podejmie się transgresji w nadchodzącym roku? Z pewnością zapytamy o to na 4. konferencji Mikołaj dla Managera, która z całą pewnością będzie miała miejsce w grudniu 2015 r.

Zobacz także: