Dla Biznesu

„Sale is a science!"

Tak, sprzedaż to nauka. Czas na wiedzę o sprzedaży opartej na psychologii behawioralnej i nowoczesnej technologii. Koniec z oldschoolem w sprzedaży, prostackimi manipulacjami, czas głębokie relacje człowieka z człowiekiem. Czas na warsztat z Bizlab.!

Sprzedaż

Sale is a science! Tak, sprzedaż to nauka. Czas na wiedzę o sprzedaży opartej na psychologii behawioralnej i nowoczesnej technologii.

zobacz ofertę dla biznesu

Negocjacje

Ciągle coś negocjujesz, a obszar negocjacji posiada zbiór technik, które warto znać, by nie dać sobą manipulować. Dostarczamy praktyczne umiejętności negocjacyjne, do zastosowania od zaraz.

zobacz ofertę dla biznesu

Obsługa Klienta

Obsługa klienta może być męczarnią, dla każdej ze stron, może też być zyskownym i zapadającym w pamięć kontaktem. Pomożemy ustanowić ci standardy obsługi klienta demolujące konkurencję.

zobacz ofertę dla biznesu

Managerskie

Kierujesz ludźmi? To znaczy, że masz przed sobą wielkie wyzwania. Zarządzanie to nie zrzędzenie (choć brzmi podobnie), a programy managerskie Bizlab to nie zwykłe szkolenia (choć nazywają się podobnie).

zobacz ofertę dla biznesu

C-level

Żeby rozwijać top managerki i top managerów, trzeba mieć wiedzę i doświadczenie na takich stanowiskach. „Byliśmy tam, robiliśmy to” – dlatego wiemy z czym mierzy się na co dzień osoba z tytułem CXO. Potrafimy wspierać ludzi z poziomu „C” jak mało kto.

zobacz ofertę dla biznesu

Marketing

Rewolucja w marketingu trwa. Nie możesz stać w miejscu lub w opozycji, bo inni cię wyprzedzą. Przy naszym wsparciu zostawisz konkurencyjnych maruderów daleko w tyle.

zobacz ofertę dla biznesu

HR

HR-kulesi, Siłączki i Siłacze zasobów ludzkich muszą zmierzyć się z wyzwaniami nowych generacji, niedoborów kadrowych, retencji i zaangażowania pracowników. Nie jesteś sam, sama – masz Bizlab po swojej stronie.

zobacz ofertę dla biznesu

Działy specjalistyczne

Sherlock Holmes dla niektórych był dziwakiem, dla niektórych analitycznym geniuszem. W działach specjalistycznych pomagamy siostrom i braciom Sherlocka łatwiej żyć w świecie ludzi o czasami hmm… mniejszym potencjale intelektualnym.

zobacz ofertę dla biznesu

Rozwojowe

Prawdziwy rozwój to droga do najlepszej wersji siebie. Ciągła, planowa, radosna. Zabierz w tą podróż Bizlab – najlepszego przewodnika w rozwoju.

zobacz ofertę dla biznesu