zapoznaj się z naszą listą Treningówdla twojej firmy

Kierujesz ludźmi? To znaczy, że masz przed sobą wielkie wyzwania. Zarządzanie to nie zrzędzenie (choć brzmi podobnie), a programy managerskie Bizlab to nie zwykłe szkolenia (choć nazywają się podobnie).

Be Leader, not looser!

„Lack of leadership” – brak umiejętności liderskich to być może największa zmora naszych nowożytnych firmowych czasów. ...

zobacz więcej

Podejmowanie decyzji.

Emocje są bardzo ludzkie, ale emocje bardzo przeszkadzają w analitycznym podejmowaniu decyzji. ...

zobacz więcej

Zarządzanie zmianą

Podobno ludzie lubią zmiany tylko kiedy mają…pełną pieluchę. Czyli od wczesno dziecięcego wieku betonujemy się w poczuciu status quo i to w każdym przejawie naszego życia.

zobacz więcej

Kreatywność managerska

Kreatywność – słowo wyświechtane, ale umiejętność bardzo pożądana. Ten warsztat jest bardzo intensywny, bo przećwiczysz wielką ilość technik, które ci udowodnią, że jesteś kreatywny/a. Zapraszamy na jazdę bez trzymanki!

zobacz więcej

Komunikacja managerska

Uff! Temat kobyła – zdecydowanie najważniejsza umiejętność. Dlatego w Bizlab mówimy: „Komunikuj się, lub zgiń!”

zobacz więcej

24 godziny managera

Żeby zarządzać innymi, trzeba umieć zarządzać sobą: swoją aktywnością, bilansem energetycznym, metodyką pracy, odpoczynku i higieny mentalnej. ...

zobacz więcej

Analiza transakcyjna w biznesie

Im bardziej jesteśmy doświadczeni w doradztwie i szkoleniach, tym bardziej widzimy jak teoria Berne’a pozwala zrozumieć siebie i innych w transakcjach komunikacyjnych, czyli podstawowej jednostce interakcji między nami, ludźmi. ...

zobacz więcej

Zarządzanie generacjami

Ale się narobiło! Żyjemy coraz dłużej i coraz więcej generacji musi ze sobą egzystować w jednym środowisku pracy. Warto poznać mechanizmy motywacyjne generacji i poznać kod dostępu do każdej z nich.

zobacz więcej

Zarządzanie konfliktem

Bez konfliktów nie byłoby rozwoju cywilizacji. Permanentny konflikt jest jednak wyniszczający. Obserwujemy bardzo często wojny podjazdowe pomiędzy działami i ludźmi, którzy się po prostu…nie lubią.

zobacz więcej