zapoznaj się z naszą listą Treningówdla twojej firmy

Prawdziwy rozwój to droga do najlepszej wersji siebie.

Ciągła, planowa, radosna. Zabierz w tą podróż Bizlab – najlepszego przewodnika w rozwoju.

Dowozić tematy

Efektywność osobista leży u podstaw każdego sukcesu, nie „dowieziesz” żadnego istotnego tematu jeżeli nie przepracujesz (gruntownie) modelu swojego stylu pracy (i życia).

zobacz więcej

  Rutynowa kreatywność

  Kreatywność to nie iskra boża, czy talent. To zbiór technik, które dobrze zrozumiane i przećwiczone stworzą umiejętność brzmiąco trochę jak oksymoron. Warsztat Rutynowa kreatywność zrewolucjonizuje twoje życie, serio.

  zobacz więcej

   Komunikuj się lub zgiń!

   Asertywna, precyzyjna komunikacja otwiera każde drzwi: kariery, rozwoju osobistego, czy wreszcie szczęścia. Niestety w szkole nie uczy się ludzi komunikacji, my ten temat zgłębiliśmy wzdłuż i w szerz i…I ciągle odkrywamy coś nowego. Nie giń więc, tylko poznaj z nami tajniki komunikacji.

   zobacz więcej

    Interkultura

    Niby jeden świat, a kultur tak wiele. Globalizacja biznesu nie stworzyła jednak uniwersalnych zasad w obszarze zachowań. Zapraszamy na zajęcia z Interkultura, by nie popełniać faux-pas gdy robisz interesy w innym kraju.

    zobacz więcej

     Petarda

     Petarda to cykl warsztatów rozwojowych. Jej odpalenie pozwoli ci zrozumieć i stworzyć np.: model biznesowy „Ja”, okryć pokłady kreatywności, dotrzeć do swojego „dlaczego”, zdefiniować misję życiową i wiele spraw ultra-ważnych, na które nie mamy czasu.

     zobacz więcej

      Life – jedno życie

      Masz jedno życie, nie ma czegoś takiego jak „work-life balance”, bo jest po prostu „life balance”. Pomożemy tobie, twojemu zespołowi stworzyć konkretny plan dochodzenia i utrzymania stanu równowagi ducha-umysłu i ciała.

      zobacz więcej

       Finanse firmowe dla nie finansistów

       Trzeba znać język rachunków i finansów, by lepiej dogadywać się w firmie. Współpraca np.: z księgowością wymaga poznania podstaw tego obszaru wiedzy. Nauczymy cię tego języka lekko, łatwo i przyjemnie. Oczywiście!

       zobacz więcej

        Fit + Mind

        „Zdrowie i mądrość” – najważniejsze rzeczy chcemy połączyć podczas tego warsztatu w harmonijną całość. Przygotujemy ci indywidualne plany żywieniowe i rekreacyjne (dobierając aktywność taką jak lubisz) oraz zajmiemy się przygotowaniem planu rozwoju osobistego i to na całe życie.

        zobacz więcej

         Love-at-second-Sight

         Wypalenie zawodowe dotyka handlowców bardzo często. Presja, ludzie, problemy – w ciągu kilku lat możesz przestać lubić swoją pracę. Podczas warsztatów pomożemy ci zakochać się w niej ponownie, od drugiego wejrzenia.

         zobacz więcej

          Wystąpienia publiczne i autoprezentacja

          Większość ludzi boi się bardziej śmierci niż wystąpień publicznych. A przecież prezentować siebie, czy „coś” musimy nieskończoną ilość razy. Po naszych warsztatach będziesz na najlepszej drodze do stania się Guru wystąpień.

          zobacz więcej

           Networking i biznesowy podryw

           No i jak tu zagadać na konferencji, spotkaniu biznesowym, czy w windzie? Żeby zrobić dobre wrażenie, żeby dać się zapamiętać, żeby nawiązać relację biznesową, żeby zdobyć klienta.

           zobacz więcej

            Motywacja & Zaangażowanie

            Bez zaangażowania pracowników nie ma wyników – trwałych, wzmacniających biznes na dłuższą metę. Stworzenie angażującego środowiska pracy to jedno, a drugie to umiejętność skutecznego motywowania pracowników.

            zobacz więcej